התמחות באימון משפחתי

כללי | 30 יול 2017

מהו אימון? כיצד הוא עוזר להתמודדות עם בעיות אישיות ובאיזה תחום כדאי להתמקצע? כל הפרטים לפניכם

אנשים רבים מחפשים כיום את הדרך אל חיים טובים, שלמים, שמחים ושלווים הן מבחינה אישית, הן מבחינה זוגית והן מבחינה משפחתית. מכיוון שישנם לא מעט אנשים שעל אף שהם עושים עבודה אישית על עצמם או באופן זוגי או משפחתי אינם מגיעים לתוצאות הרצויות להם ומגיעים למבוי סתום, הם לרוב יפנו אל תחום האימון. כיום, אימון או בשמו האחר: קואצ'ינג, הוא דבר אשר רלוונטי מאוד עבור לא מעט אנשים ובזכותו אנשים לומדים לחיות בצורה הרבה יותר נכונה וטובה בכל הרבדים.

מהו אימון

אימון הוא תחום אשר אנשים לומדים בכדי לסייע לאנשים אחרים בבעיות ובמצוקות שונות אשר הם מתקשים להתמודד איתם בחייהם. בעזרת השיטות אשר המאמן מכיר לאנשים אשר באים להתייעץ עמו, הם מנסים להתמודד עם בעיותיהם ולרוב מצליחים בצורה טובה ונכונה יותר. במהלך לימודי אימון לומדים את כל החומר התאורטי והמעשי בקשר לאופן שבו ניתן לסייע לאנשים שונים בבעיות זוגיות אשר יש להם, בבעיות אישיות הנוגעות לחוסר סיפוק בחיים, להכוונה לדרך הנכונה להם, למציאת משמעות ועוד. אם אתה חש כי אתה אדם בעל יכולות לעסוק בתחום האימון בצורה משמעותית ולסייע לאנשים, כדאי שתבחר ללמוד את התחום ולקבל תעודה המסמיכה אותך להיות מאמן. מכיוון שהיום תחום האימון הוא רחב היקף וכל מאמן צריך להתמקד בתחום אימון ספציפי- כדאי שתבחר את התחום הרלוונטי עבורך ביותר.

מהו אימון משפחתי

ישנם לא מעט הורים אשר חשים כי מהשפחה שלהם מצויה במקום לא טוב. אותם ההורים חשים זאת הן מבחינת הגבולות אותם הם לא מציבים נכון או לא מציבים כלל, ההקשבה לילדיהם, ההכלה שלהם והשמירה על האיזון המשפחתי. משפחות רבות באות לאימון כדי לקבל את הכלים להתמודד כמשפחה בצורה יעילה וטובה ביותר בחיי היומיום שלהם. ולכן, התמחות באימון משפחתי למי שרוצה ללמוד אימון מאפשרת לו להבין כיצד לנתב ולכוון כל משפחה אל הטוב ביותר עבורה על ידי מתן כלים ועצות פרקטיות להתמודדות. התמחות דווקא באימון משפחתי תסייע למשפחות רבות להיות משפחות שמחות יותר ולכן, במידה ואתה מעוניין ללמוד אימון, כדאי שתחשוב להתמחות דווקא באימון משפחות.

לבחור מאמן אישי טוב

לפני שאתם פונים ללימודי אימון אישי משפחתי, מומלץ להתנסות באימון זה בפועל. כך, על הדרך, תוכלו לפטור בעיות משפחתיות. בחירה של מאמן אישי אינה עניין של מה בכך, ולכן חשוב להקדיש לנושא זמן ומחשבה. מאמן אישי צריך להיות קשוב ונכון לעזור מצד אחד, ומצד שני עליו להיות מעט קשוח כדי לדרבן אתכם לבצע את המטלות במסגרת האימון. לפני שאתם בוחרים את המאמן הראשון שעליו אתם קוראים באתר האינטרנט, כדאי לקרוא לעומק את תגובות הגולשים. האם הם היו מרוצים מהשירותים שהעניק המאמן? האם היו תלונות כלשהן? כמו כן, כדאי להתייעץ עם הסביבה הקרובה אליכם. תופתעו לגלות כי גם חבר טוב שלכם הלך למאמן כדי לשמור על חיי משפחה בריאים יותר.

כתוב תגובה

* חובה להכניס שם וכתובת מייל

אודות:

About Me!

עמותת קו משווה הנה עמותה הפועלת לקידום האקדמאים הערבים בישראל. עמותת קו משווה מופעלת על ידי אנשים שאכפת להם מהמצב החברתי של החברה הערבית, במדינתנו. מטרתה העיקרית של העמותה היא למזער את הפערים בין החברות השונות.

כתובות:

סניף תל אביב:
בית התאחדות התעשיינים, רחוב המרד 29, ת.ד. 50176, תל אביב, 61501
טלפון: 03-5198754
פקס: 15335175630
סניף חיפה:
רחוב העצמאות 104, חיפה,33411
טלפון: 04-8525514, 04-8511450
פקס:  04-8511452

צור קשר:איפה אנחנו:

תל אביב:
הצג מפה גדולה יותר
חיפה:
הצג מפה גדולה יותר