לימודי עריכת דין – הצדק של המחר

כללי | 24 מרץ 2013

עורך דין הוא מי שהוסמך על פי החוק של מדינת ישראל, לעסוק במקצוע עריכת הדין, ותפקידו הוא ייצוגו של אדם אחר בפני הגורמים השיפוטיים השונים הנמצאים במדינת ישראל, ייעוץ משפטי בנוגע לסוגיות משפטיות, עריכתם של מסמכים משפטיים ועוד. עורך הדין הוא בעל ידע רב בנוגע לחוקי מערכת המשפט הישראלית. ידע זה דרוש לו על מנת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל סיטואציה שבה הלקוח לו נמצא.

מקצוע עריכת דין הפך לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בישראל כיום. במדינת ישראל נמצא היחס הגדול ביותר של עורך דין למספר אזרחים. למרות היחס הגבוה הזה, עורכי דין חדשים מצליחים למצוא עבודות בתחום התמתחותם ואף להרוויח משכורת גבוהות. עורכי דין יכולים לעבוד כשכירים במשרדי עורכי דין גדולים וקטנים, להצטרף לפרקליטות המדינה או לסנגוריה הציבורית, לפתוח משרד עורכי דין עצמאי ועוד אפשרויות רבות אחרות.

עורכי דין מתמחים רבים נוהגים להתמחות במשרדים שתחומם הוא אותו תחום התעסקות, שמעניין את עורך הדין המתמחה. עורכי דין רבים בוחרי להתמחות במספר רק של תחומים ולעומתם יש את עורכי הדין שבוחרים להתמחות ולהתמקצע במספר תחומים מועט. עבודתם של עורכי הדין היא עבודה חשובה לכלל האוכלוסייה. עורכי דין רבים בחורים לפעול במישורים החוקתיים והמנהליים, בכדי להטיב עם האוכלוסייה, בכל הנוגע לחקיקות הכנסת ולהחלטות הממשלה. עורכי דין עוסקים בתחומים רבים נוספים כמו משפט פלילי, משפט אזרחי, תעבורה, נזיקין, חוזים, עבודה ועוד תחומים רבים.

בישראל יש את היחס הגדול ביותר בין עורכי דין לאזרחים. למרות היחס הגבוה, תמיד ישנה דרישה לעוד ועוד עורכי דין. סטודנטים רבים שמסיימים ללמוד את מקצוע המשפטים באוניברסיטאות, בוחרים שלא לעסוק בפרקטיקה של עריכת דין ולכן הדרישה הרבה לעורכי דין. באתרים רבים המתמחים בתחום עריכת הדין, ניתן למצוא מודעות דרושים רבות. משרדי עורכי דין רבים נפתחים כחדשות לבקרים ועם זאת, עולה הדרישה לעוד ועוד עורכי דין. בואו עוד היום ללמוד את אחד המקצועות החשובים ביותר בכל חברה מודרנית.

תגיות:

כתוב תגובה

* חובה להכניס שם וכתובת מייל

אודות:

About Me!

עמותת קו משווה הנה עמותה הפועלת לקידום האקדמאים הערבים בישראל. עמותת קו משווה מופעלת על ידי אנשים שאכפת להם מהמצב החברתי של החברה הערבית, במדינתנו. מטרתה העיקרית של העמותה היא למזער את הפערים בין החברות השונות.

כתובות:

סניף תל אביב:
בית התאחדות התעשיינים, רחוב המרד 29, ת.ד. 50176, תל אביב, 61501
טלפון: 03-5198754
פקס: 15335175630
סניף חיפה:
רחוב העצמאות 104, חיפה,33411
טלפון: 04-8525514, 04-8511450
פקס:  04-8511452

צור קשר:איפה אנחנו:

תל אביב:
הצג מפה גדולה יותר
חיפה:
הצג מפה גדולה יותר