תואר שני לעובדי מדינה

כללי | 8 ינו 2015

עובדי  מדינה המעוניינים לקדם את הקריירה שלהם יכולים להתפתח ולהמשיך ללמוד לקראת תואר שני

מדינת ישראל מציעה לעובדי מדינה אפשרות ללמוד לתואר שני בתנאים מיוחדים המאפשרים להם לרכוש השכלה בתנאים נוחים.

ישנם לא מעט מוסדות לימוד אשר מציעים לעובדי מדינה תוכנית לימודים לקראת תואר שני. יחד עם זאת, חשוב להבהיר כי מדובר בהטבות המיועדות אך ורק לעובדי מדינה ולא לאנשים שאינם עובדים בשירות המדינה. עובד מדינה הלומד לקראת תואר שני זוכה לתוספת בשכר הידועה בשם גמול השתלמות. על מנת ליהנות מגמול השתלמות יש לבחור בקורסים התואמים את התפקיד של אותו עובד מדינה.

היכן למצוא את המידע אודות לימודי תואר שני

אם אתם עובדי מדינה וסיימתם תואר ראשון וברצונכם להמשיך לקראת לימודי תואר שני, הרי יש לברר אודות מוסדות אקדמיים בהם ניתן ללמוד. אם פעם היה קשה מאד לקבל מידע  אודות לימודי תואר שני, הרי כיום פשוט יותר לקבל מידע באמצעות כניסה לפורטלים שונים המעניקים את כל המידע הדרוש. אחד  הדברים החשובים ביותר לפני תחילת הלימודים לתואר השני זה לערוך השוואה בין מוסדות הלימודים- כיום לכל מוסד לימודים יש אתר אינטרנט ובו ניתן לערוך השוואה ולקבל מידע אודות תוכניות לימודים. כיום לכל מוסד לימודים יש אתר אינטרנט ובו ניתן למצוא את הפרטים המתאימים. באתר האינטרנט ניתן למצוא פרטים אודות תוכניות הלימודים השונות.

כמו כן, דרך נוספת היא להיכנס לפורטלים אשר יש בהם מידע אודות הנושא. שם ניתן למצוא מסלולי לימודים ולשלוח הודעות למוסדות הלימודים המתאימים. דרך נוספת לברר אודות הלימודים היא להתייעץ עם אנשים שכבר למדו במוסדות לימודים . הם יוכלו לתת לכם את חוות הדעת וכך לאפשר לכם לבחור בצורה הטובה ביותר. בדומה למציאת עבודה, כך גם בלימודים – חשוב מאד לקבל את המידע ממישהו שאתם מכירים מקרוב, כזה שיאמר לכם את האמת. אותו אדם יהיה מישהו שלמד במקום ויאמר לכם האם הוא מרוצה או לא.

לסיכום, אין ספק כי בחירת מקום לימודים יכולה להיות לא פשוטה ולכן חשוב לאסוף את כל המידע על מנת להגיע להחלטה הנכונה. חשוב מאד לצד הבדיקה באתרים השונים גם להפעיל את הרגליים וללכת לבדוק את מוסדות הלימוד-אין כמו מראה עיניים. לעיתים מקום מסוים יכול לעורר תחושה לא נעימה אז לא כדאי להירשם למקום. יחד עם זאת, אם אתם רואים מקום שנראה לכם מתאים, כדאי לברר יותר פרטים. כאשר מדובר על לימודי  תואר שני חשוב מאד לא לנוח על זרי הדפנה , היות ומדובר בלימודים חשובים אלא לבדוק כל פרט ופרט על מנת להתחיל את הלימודים בצורה הטובה ביותר. לימודים לתואר שני הם לימודים היכולים לקדם את עובדי המדינה ולכן כדאי להשקיע מחשבה רבה.

תגיות: ,

כתוב תגובה

* חובה להכניס שם וכתובת מייל

אודות:

About Me!

עמותת קו משווה הנה עמותה הפועלת לקידום האקדמאים הערבים בישראל. עמותת קו משווה מופעלת על ידי אנשים שאכפת להם מהמצב החברתי של החברה הערבית, במדינתנו. מטרתה העיקרית של העמותה היא למזער את הפערים בין החברות השונות.

כתובות:

סניף תל אביב:
בית התאחדות התעשיינים, רחוב המרד 29, ת.ד. 50176, תל אביב, 61501
טלפון: 03-5198754
פקס: 15335175630
סניף חיפה:
רחוב העצמאות 104, חיפה,33411
טלפון: 04-8525514, 04-8511450
פקס:  04-8511452

צור קשר:איפה אנחנו:

תל אביב:
הצג מפה גדולה יותר
חיפה:
הצג מפה גדולה יותר